Vaiko kambario baldai

Pavadinimą | Kainą | Datą |
-171% Sale
239 650

MINI vaikiskų baldų serija

159

Pusaukštė lova

108

Lova

0

Flexa3

0

Haba

434

Dviaukštė lova Jessy

-72% Sale
1439 2484

"Maxi" komplektas 117

1311

"XL" komplektas

36

Kokosinis čiužinukas

0

Dviaukštės lovos

Kambarys vaikams - tai ypatinga erdvė Jūsų namuose, kuri priklausomai nuo Jūsų vaikų amžiaus ir jų tuometinių poreikių yra nuolat besikeičianti, įgaunanti vis kitokias formas bei spalvas. Tokiam kambariui yra ypač svarbi kiekviena interjero ir dekoro detalė, leisianti jūsų vaikui /-ams pasijusti tikraisiais šios namų erdvės šeimininkais. Vaikų kambarys turi atspindėti mažo žmogaus vidinį pasaulį,jo norus ir troškimus, todėl įrengiant tokios paskirties kambario interjerą be fantazijos ir žaismingumo elementų išties neapsieisite.
Įvairių šalių gamybos ąžuolo, klevo, uosio, raudonmedžio ar iš kito medžio pagamintos vaikų kambario lovos gali tapti vaikų pasaulio Jūsų namuose išskirtiniu akcentu. Iš gausybės šiame kataloge patalpintų skelbimų apie vaikų kambario baldus Jūs galėsite taipogi išsirinkti bei įsigyti ir atskirai parduodamas klasikinio,modernaus arba nestandartinio stiliaus, taip pat antikvarines vaikų kambario lovas, kurios , kaip tikimės, ilgai džiugins ne tik Jūsų vaikus, bet ir Jus pačius. Galėsite išsirinkti ir įsigyti mūsų šalies baldų gamybos įmonių, tiek kitose šalyse pagamintas vaikų kambario lovas, kurios puikiai derės viso Jūsų namų aplinkos interjero fone, suteiks mažųjų kambariui naujų spalvų, jaukumo, o teisingai parinktos dekoro detalės- žaismingumo, šviesos bei fantazijos motyvų.
Šiame mūsų namų interjero ir dizaino kataloge Jūs rasite informaciją ne tik apie parduodamus įvairios paskirties baldus, namų interjero detales, tačiau galėsite susipažinti ir su čia pateiktomis interjero dizaino idėjomis ir dekoro sprendimais namams, jūsų įmonės biurui arba sodui, sužinoti kaip būtų galima užsisakyti baldus internetu. Tikimės, kad Jums pavyks rasti patikusius tiek svetainės, tiek virtuvės, tiek r kitos paskirties ne tik vietinės gamybos, tačiau ir lenkiškus baldus, kuriais naudositės savo namų aplinkoje, ofise arba sodyboje.
Kataloge užsiregistravę tiek pavieniai vartotojai, individualūs baldų gamintojai, tiek Lietuvos baldų gamybos ir baldų prekybos įmonės, vystančios savo veiklą ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose), bet ir mažesniuose šalies miesteliuose čia galės pristatyti savo  gaminamą produkciją, galbūt pasidalinti baldų gamybos paslaptimis su besidominčiaisiais tokios gamybos technologijomis, pateikti naujų interjero ir dizaino sprendimų.