Antiques

Pavadinimą | Kainą | Datą |
No results were found.

Antikvariniai baldai - tai nebūtinai vien tik išreikštas grožis ar deklaruojama prabanga Jūsų namuose ar įmonėje. Tai galimas puikus sprendimas tam tikroje erdvėje suderinti praeitį su dabartimi, suteikti esamai šiuolaikiškai aplinkai daugiau solidumo, tam tikro subtilumo bei harmionijos. Tikimės, jog pasirinkti iš katalogo skelbimų senoviniai baldai deramai užpildys Jūsų namų erdves, papuoš jas , be to, dar ilgai tarnaus atlikdami tiesioginę paskirtį.
Įvairių šalių gamybos ąžuolo, klevo, uosio, raudonmedžio ar iš kito medžio pagaminti antikvariniai stalai gali tapti Jūsų namų darbo kambario arba salono, arba įmonės aplinkos išskirtiniu akcentu. Iš gausybės šiame kataloge patalpintų skelbimų apie tokios paskirties baldus Jūs galėsite taipogi išsirinkti bei įsigyti ir atskirai parduodamus klasikinius, neoklasikinius, taip pat Jūsų skonį ir viziją atitinkančius apvalius, įvairių kitų formų tiek rašomuosius , tiek kitos paskirties antikvarinius stalus, kurie, kaip tikimės, ilgai tarnaus ir džiugins Jus, Jūsų artimuosuosius ar bendradarbius. Galėsite išsirinkti ir įsigyti tiek mūsų šalies baldų gamybos įmonių, tiek kitose šalyse pagamintus antikvarinius stalus, kurie puikiai derės viso Jūsų namų ar įmonės aplinkos interjero fone, suteiks naujų spalvų, solidumo, galbūt tam tikro griežto konformizmo, o gal ir mielo jaukumo. Teisingai parinktos dekoro detalės išreikš galimą žaismingumą, parodys Jūsų požiūrį į pasirinktus konkrečios aplinkos dizaino sprendimus, taip pat į jau suprojektuotas namų arba biuro erdves. Taip pat puiki galimybė įsigyti senovinius baldus internetu už Jums prieinamą kainą! 
Šiame mūsų namų interjero ir dizaino kataloge Jūs rasite informaciją ne tik apie parduodamus įvairios paskirties baldus, namų interjero detales, tačiau galėsite susipažinti ir su čia pateiktomis interjero dizaino idėjomis ir dekoro sprendimais namams, jūsų įmonės biurui arba sodui, sužinoti kaip būtų galima užsisakyti baldus internetu. Tikimės, kad Jums pavyks rasti patikusius tiek svetainės, tiek virtuvės, tiek r kitos paskirties ne tik vietinės gamybos, tačiau ir itališkus baldus, kuriais naudositės savo namų aplinkoje, ofise arba sodyboje.
Kataloge užsiregistravę tiek pavieniai vartotojai, individualūs baldų gamintojai, tiek Lietuvos baldų gamybos ir baldų prekybos įmonės, vykdančios savo veiklą ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose -Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose,bet ir mažesniuose šalies miesteliuose čia galės pristatyti savo  gaminamą produkciją, galbūt pasidalinti baldų gamybos paslaptimis su besidominčiaisiais tokios gamybos technologijomis, pasiūlyti naujų interjero ir dizaino sprendimų konkrečiai aplinkai.